Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník
Datum nahlášení: 12.07.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Díra v chodníku - ulice J.V.Sládka
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci řešíme.