Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vyvrácené stojany
Datum nahlášení: 12.07.2019
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Dobrý den. Na dětském hřišti za domy v ul. Antonína Sochora jsou vyvrácené kovové tyče s informacemi Městského úřadu o Řádu na dětském hřišti. Prosím o jejich opětovné zabetonování do země. Nebyly dostatečně hluboko zapuštěny a zabetonovány. Zdravím paní Jurčíkovou a přeji krásné dny. Jana Janíková , tel. 607 718 819 , A.Sochora 1307/13,Tepkice
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět na opravu tyčí byl předán správci dětských hřišť, který opravu zajistí.