Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 12.07.2020
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Jedná se o pouliční lampu č. 4548 na adrese Mírová 292, Teplice Sobědruhy
Lokalita závady: Mírová 292, Teplice, 415 10, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.