Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Křoví
Datum nahlášení: 12.08.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Křoví na téměř na chodníčku.
Lokalita závady: Šmeralova, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Keře byly již upraveny.