Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neuklizený chodník + přerostlé větve
Datum nahlášení: 12.09.2017
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Neuklizený chodník, přerostlé větve které brání v chůzi po chodníku.
Lokalita závady: ulice Aloise Jiráska, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Dne 13.9.2017 proběhlo místní šetření, úklid chodníku bude proveden úklidovou společností Marius Pedersen a.s. v úterý 19.9.2017 a dále bude vyzván majitel pozemku k údržbě stromů tak, aby neomezovaly chodce.