Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neopravená silnice
Datum nahlášení: 12.09.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Na silnici se nachází rýha, která vznikla po výkopových pracech. Povrch silnice nebyl uveden do původního stavu!
Lokalita závady: ulice Aloise Jiráska, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme místním šetřením. Po místním šetření zadáno Marius Pedersen k opravě.