Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek na městském pozemku v ulici 28. října
Datum nahlášení: 12.09.2018
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Starý nábytek, je tam už cca 14 dní. .
Lokalita závady: ulice 28. října 857/20, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. O nepovolené skládce jsme byli informováni. Dne 3.9.2018 bylo odstranění odpadů pokynem zadáno společnosti Marius Pedersen a.s.. Termín odstranění je 13.9.2018.