Stav zpracování: NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení: Voda na chodníku
Datum nahlášení: 12.09.2018
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: V ul. Fráni Šrámka vytéká voda ze svahu (trávník) na chodník směrem ke krajnímu panelovému domu čp 2586. Opakovaný problém v této oblasti.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.