Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadlý chodník, drží se voda a v zimě led
Datum nahlášení: 12.09.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Před domem Ant. Sochora 1309-1310 je propadnutý chodník, také jsou na chodníku praskliny. V době dešťů které budou na podzim a v zimě se v dolíku drží voda a při mrazech je zde led. Před 1310 je vpuť, která je výše než chodník. Vodu tedy neodvádí.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu zařadíme do plánu oprav ještě před zimním obdobím.