Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vyhláška Města Teplice č. 3/2015
Datum nahlášení: 12.09.2021
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Městské Sály Teplice-Trnovany (restaurace) opakovaně porušují Vyhlášku č. 3/2015 O nočním klidu. V letním čase musí být klid od 23:00 - 06:00hod., ale tady je hlučná hudební produkce i ve 23:50 a dále. Problém je hlášen téměř každý týden na Policii ČR, ale vše se stále opakuji, jako by se nic nedělo! Nejsou respektování předpisy pro zajištění klidu občanů! Žádám o konečnou nápravu, neboť se ti děje za vědomí provozovatelů restaurace. Snímek není se zvukem, ale bez něj nelze odeslat hlášení!
Lokalita závady: Zemská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, vaši stížnost není možné řešit prostřednictvím HLÁŠENÍ ZÁVAD.
K zajištění dodržování nočního klidu kontaktujte v případě problému vždy Městskou policii na č. 156.
Děkuji za pochopení.