Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Parkovací stání pro invalidy - v současné době již pravděpodobně bezpředmětné
Datum nahlášení: 12.10.2018
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: V ulici J.V.Sládka je naproti vchodu č.1548/22 vyznačené parkovací stání pro invalidy. Podle dostupných informací toto vyznačení je již bezpředmětné. Prosím o prověření, zda ten, kvůli kterému se toto stání vybudovalo ho nadále potřebuje a pokud ne žádám o odstranění takto označeného parkovacího stání.
Lokalita závady: ulice J. V. Sládka 1414/27, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Jedná se však o veřejné parkovací místo pro osoby s průkazem ZTP. Pokud do ulice přijede řidič s průkazem ZTP, má možnost toto místo využít. Norma dokonce vyžaduje, aby na parkovištích bylo určité procento míst vyhrazeno pro ZTP.
Přeji příjemný den
Daniel Městka
odbor dopravy
Magistrát města Teplice