Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Kosik v lese
Datum nahlášení: 12.10.2020
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: V lesoparku je nakupni košík.
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět jsme předali dodavatelské firmě k zajištění nápravy.
Děkuji a jsem s pozdravem