Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Celodenní svícení
Datum nahlášení: 12.10.2021
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Včera 11.10.2021 a dnes 12.10.2021 stále svítí veřejné osvětlení v ulici V Závětří.
Lokalita závady: V závětří 1671/2, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Jednalo se o technickou závadu, která byla odstraněna .