Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na trávníku
Datum nahlášení: 12.10.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den , už přes měsíc je odpad na veřejné zeleni v brožíkové ulici pod trat8 každý den chodim do prace okolo a , pracovníci Mariusu pedersna chodí okolo stoji popijeji pivko kouri ale bordel stale je a a nic se neděje , stále bordel .. Ostuda města ze platí takové lidi a všude bordel.. Jako město by jste měli něco už dělat a ne jen koukat kde je čistí nemluvě o celých Teplicích
Lokalita závady: Brožíkova, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět předávám technikovi společnosti Marius Pedersen a.s. A zítra situaci prověřím na místním šetření.