Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená lavička
Datum nahlášení: 12.11.2015
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Dobrý den, myslíte, že ta lavička spadne na nějaké dítě, které si hraje v okolí? Ulice Maršovská
Lokalita závady: ulice Maršovská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Lavička bude opravena správcem v co možná nejkratší době. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice