Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Mrtvá kočka na chodníku
Datum nahlášení: 12.11.2015
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Dobrý den, ve Školní ul. č.470/16 je na chodníku mrtvá kočka. Bylo by možné jí co nejdříve odstranit?
Lokalita závady: Školní 470/16, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Kočku již sebrala Městská policie Teplice. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice