Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neuklizeny hodnik
Datum nahlášení: 12.11.2019
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Dobrý den mohl by někdo začít uklízet.hodnik v Liberecké Ulici u domu 16 a 14 je zde listiho a větví hrůza. Každý den mě budi čistící vůz ale tady nikdo neuklizel 2 roky co zde bydlím a chodník je města dekuji
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Všechny přístupové chodníky v Liberecké ulici, včetně spojovací cesty z Liberecké do ul. U Nemocnice budou zameteny v průběhu tohoto týdne, nejdéle do 22.11. 2019. Chodníky byly vyčištěny dne 19.11.2019.