Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na chodníku
Datum nahlášení: 12.12.2016
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: V ul. Palackého od křižovatky s ul. Klicperovou až po křižovatku s ul. U Vlastního krbu byly instalovány bezpečnostní sloupky. Materiál z vyhloubení děr pro sloupky však zůstal u sloupků na místě (kusy betonu, zbytky asfaltového chodníku...).
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Daniel Engel (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkuji za nahlášení. Úklid v podnětu zmíněného typu odpadu byl zadán smluvní společnosti.
Dále pro úplnost doplňuji, že Váš podnět byl zařazen do sekce "čištění komunikací" (původní zařazení bylo "dopravní značení").
S pozdravem
Daniel Engel