Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Perla Řetenice
Datum nahlášení: 12.12.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Stav areálu Perla Řetenice - dlažba, stříšky podloubí - je v dezolátním stavu. Zřejmě se čeká až si někdo udělá úraz. Záplatovaná dlažba se drolí, horší je ovšem stav podloubí, kde sice byl dán podpůrný sloup a občas znovu označeno červenou páskou. Ovšem 1 sloup to nezachrání. Páska je věčně na zemi. Na dalších místech to vypadá na zborcení. Magistrát se dohaduje s majiteli obchodů a opravy jsou v nedohlednu.
Lokalita závady: Řetenice, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V areálu Perla je ve dvou etapách plánována rekonstrukce povrchů včetně úpravy vnitřní středové plochy. Do doby její realizace bude odbor dopravy udržovat povrchy ve schůdném stavu.
Problematiku podloubí řeší oddělení majetku, finančního odboru,
Magistrátu města Teplice.