Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená silnice
Datum nahlášení: 13.02.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Ulice Jankovcova.. konec ulice pred křižovatkou se propadá zámková dlažba která zde byla umístěna namísto asfaltu.. a vlastně celá ulice jankovcova je samá záplata a výmol.. hrozné
Lokalita závady: ulice Jankovcova 2451/45, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána firmě, která prováděla výkopové práce, k provedení opravy povrchu komunikace po výkopech.