Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí světlo
Datum nahlášení: 13.03.2022
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: V domě Prosetická 239/26 nesvítí chodbové světlo ve 4 podlaží (byty 13-15.) Děkuji za opravu a přeji heký den Toto sdělení jsem odeslala 2x a vždy mi to píše chybu_
Lokalita závady: Prosetická 239/26, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den. Portál Hlášení závad měl technický výpadek.
K zajištění opravy světla na chodbě paneláku prosím vyzvěte vlastníka objektu.
Tento portál slouží výhradně k závadám/nedostatkům na městském "veřejném" majetku - nahlášení suchého stromu, rozbitého chodníku, lavičky, veřejného osvětlení, poškozené dopravní značky, k nahlášení černé skládky či nevyvezeného odpadu apod.
Děkuji za pochopení.