Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 13.04.2020
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: V pondělí 13. 4. ráno odvezen velkokapacitní kontejner. V okolí kontejneru byl ponechán odpad, který se do kontejneru nevešel. Částečně během dne rozfoukáno větrem. Nechápu, jak to mohou pracovníci Marius Pedersen nechat na chodníku. Proč se hned pro zbylý odpad nevrátí dalším vozem? Situace se opakuje často...
Lokalita závady: Buzulucká, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.