Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí pouliční lampy
Datum nahlášení: 13.04.2022
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Dobrý den, od včerejšího dne, nesvítí pouliční lampy v celé ul. Thámova. Děkuji za vyřešení problému. S pozdravem Černá
Lokalita závady: Thámova 557/24, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Na odstranění závady se pracuje.
Na stavbě při rekonstrukci krytu potoka došlo k poškození napájecího kabelu.