Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chodník
Datum nahlášení: 13.05.2020
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Neodklizená posekaná tráva z přilehlých komunikací
Lokalita závady: Javorová, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Požadavek na odstranění posekané trávy z povrchu chodníku předávám na odbor životního prostředí.