Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 13.05.2020
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: U kontejnerů vyhozené troje dveře z bytu, matrace, lino. Nedá se pomalu dostat ke kontejneru. ul. Kpt. jaroše 1618, Teplice
Lokalita závady: Antonína Sochora, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.