HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 130524_d811


Stav zpracování: V ŘEŠENÍ


Název hlášení: Výmol

Datum nahlášení: 13.05.2024

Kategorie závady: Závady na komunikacích


Popis závady: Výmol v zastávce Teplice, Trnovany, Pluto


Lokalita závady: Přítkovská, Teplice, Teplice


Přiložená fotografie:

Fotografie závady

Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tato komunikace není ve vlastnictví statutárního města Teplice, jejím vlastníkem je Ústecký kraj. Závada byla naším odborem již 29.4.2024 hlášena Správě a údržbě silnic Ústeckého kraje. Váš podnět předáme SÚS a budeme urgovat opravu závady. Děkujeme za pochopení.