Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Sklo po celé krajnici silnice
Datum nahlášení: 13.06.2017
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Dobrý den, po celé krajnici ulici Libušina v Řetenicích je rozsypané sklo (plus část Jateční), od Penny až ke kruhovému objezdu u nemocnice. Je to normální praxe úklidových služeb, nebo účel někoho všem cyklistům prořezat pláště? Prosím o odstranění skla , ať můžeme bezpečně jezdit. Děkuji moc
Lokalita závady: Libušina 79/15, Teplice, 415 03, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Na základě místního šetření zajistíme odstranění skla z komunikace v nejbližší době, nejdéle do čtvrtečních ranních hodin.
Středa 14.6. v 11:30 hodin bylo sklo z krajnice vozovky odstraněno.