Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybějící lavička na dětském hřišti
Datum nahlášení: 13.06.2020
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Prosíme doplnit lavičku na dětském hřišti na Nové Vsi, ulice Javorová, před výstavbou nové cesty zde byla... děkujeme maminky :-)
Lokalita závady:
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstraněné lavičky v ulici Javorová budou po dohodě s delegátem SBD Mír panem Pytelkou osazeny po celé délce ulice. Tedy i k dětskému hřišti.