Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na trávě!
Datum nahlášení: 13.06.2022
Kategorie závady: Neudržovaná zeleň, která není v majetku města
Popis závady: Dobrý den, hned vedle magistrátu u budovy bývalé České spořitelny jsou černé pytle s odpadem i kolem, jen je smutný, že kolem denně chodí dámy z magistrátu a žádná to nevidí! S pozdravem Honza Kramár
Lokalita závady: Kapelní 414/4, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den,
děkujeme za nahlášení, o situaci víme a majitel pozemku byl již vyzván k nápravě.
S přáním hezkého dne.