Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlý strom
Datum nahlášení: 13.06.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Ořezat stromy u panelového domu
Lokalita závady: Pražská 2977, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 16/6/2022 prověřena na místním šetření.