Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Střihali křoví
Datum nahlášení: 13.06.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, prosím o stříhání křoví na ul. Rovná 251/4 ze strany balkonu. Bydlim v přízemí a to křoví tak velké že vůbec nic nevidím. Bydlim jako v lese. V minulem roce vý stříhali křoví nekolikrat za leto, tento rok vubec nestrihate. Předem děkuji.
Lokalita závady: Prosetice, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Keře (živé ploty a solitérní keře) se v Teplicích začínají stříhat vždy cca v polovině června a střih se provádí zpravidla 2 x ročně.
Váš podnět bude vyřešen v souladu s harmonogramem.
Děkuji za pochopení