Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník
Datum nahlášení: 13.07.2015
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Propadlý chodník přímo u přechodu. V lázeňské čtvrti se vyskytuje mnoho špatně chodících lidí.
Lokalita závady: Svatopluka Čecha 1362/9, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Prověříme příčinu propadu a následně chodník opravíme.