Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na svahu mezi Metelkovou školou a Šmeralovou ulicí.
Datum nahlášení: 13.07.2016
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Téměř stabilní nepořádek na tomto useku.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úklid v této lokalitě je prováděn 2 x týdně. Dne 21/7/2016 proběhlo místní šetření, nepořádek se již nevyskytoval. Nadále budou probíhat kontroly.