Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpadlý kryt elektroinstalace na sloupu veřejného osvětlení
Datum nahlášení: 13.07.2018
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Kryt je sejmutý, leží vedle lampy, vodiče pod napětím jsou odkryté.
Lokalita závady: Obránců míru, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna. Pořízení foto je zbytečné, účelnější by bylo číslo stožáru.