Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek na Skalce
Datum nahlášení: 13.07.2020
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Pod cestou ze Šmeralovy dolů k Metelkárně, nad skálou, je natahaný nepořádek.
Lokalita závady: Šmeralova, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.