Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zapáchající kanalizace
Datum nahlášení: 13.08.2015
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, obrátili se na mne občané bydlící v domě na křižovatce ulic U Zámku a Alejní, kde prave probíha rekonstrukce komunikace vč. kanalizace. Vstup do kanalizace zůstavá dle jejich vyjadreni pro každodenním ukončení praci otevřen a okolí je tak zamořeno zápachem.
Lokalita závady: ulice Alejní, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nejedná se o závadu na komunikaci. Jedná se o práce na rekonstrukci kanalizace.