Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlé stromy
Datum nahlášení: 13.08.2015
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Přerostlý ořech v ulici Josefa Hory před domem 2556 u parkoviště. Přerostlá borovice v ulici Josefa Hory před domem 2555.
Lokalita závady: ulice Josefa Hory, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den,
Situace byla dne 20/8/2015 prověřena. Ořech bude v období vegetačního klidu prořezán. Ohledně borovice nebyl shledán důvod ke kácení.