Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Ucpaný kanál
Datum nahlášení: 13.08.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den. Od pátku neodtéká kanál na silnici u hřbitova. Díky tomu nám voda teče do šachty s hodinami a následně do sklepa. Bylo by zapotřebí kanály pročistit. V patek tu byly z kanalizace a jejich kanaly jsou v poradku. Jedná se o ulici Krizikova pod obřadní síní. Byli jsme odkázáni na vás, že kanály patří vám, když jsme volali na Marius Pedersen . Předem děkuji za kladné vyřízení.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáme k prověření správci dešťové kanalizace.
Čištění bylo provedeno 24.8.2017