Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chodník
Datum nahlášení: 13.09.2015
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Prosím Vás, za by nešlo vybudovat asi 15 m. nového chodníku v Teplicích - Proseticích ul. Pražská od č.p. 3011/28 na parkoviště k PENNY marketu. V současné době je tam již několik let pouze vyšlapaná cesta, kterou prochází denně mnoho obyvatel tohoto sídliště včetně matek s kočárky. Bylo by tak dobré propojit chodník od vchodů do domů s jediným nákupním centrem v tomto sídlišti. Za sucha je tato cesta hodně prašná a za mokra je bahnitá.
Lokalita závady: ulice Pražská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Kolegyně Gartnerová, která Váš návrh bude řešit, je tento týden na dovolené. V průběhu příštího týdne Vás bude kontaktovat.
Vzhledem k tomu, že pozemek č.514/1 k.ú. Teplice není v majetku Statutárního města Teplice, nemůže zde město na vlastní náklady vybudovat chodník, popř. provádět jakékoliv úpravy.