Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Parkoviště v ulici Alejní
Datum nahlášení: 13.09.2016
Kategorie závady: Dopravní situace
Popis závady: Dobrý den, nešlo by prosím zařídit, aby parkovací místa na parkovišti v ulici Alejní byly vyznačeny na vozovce? Každý den tam je zmatek a plno míst je nevyužito díky špatně stojícím vozům. Děkuju.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
V případě, že dojde k rozkreslení parkovacích boxů na parkovišti, zmenšíme si tím množství odstavených aut. Rozkreslení musí být totiž v souladu s příslušnými technickými normami, kde jsou přesně stanovené rozměry parkovacích boxů.
Statutární město Teplice má v plánu, toto parkoviště řešit komplexně, jak údržbu povrchu, tak provést rozkreslení vodorovného dopravního značení.
S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová
oddělení dopravy