Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Díry na silnici
Datum nahlášení: 13.09.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Několik děr a výtluků na komunikaci Čs. Legií, od křižovatky se Štúrovou ulicí a Skupova
Lokalita závady: Československých legií 758/19, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Propad u kanálu předán k řešení SČVK a výtluky zadány k opravě.