HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 130921_ef77


Stav zpracování: V ŘEŠENÍ


Název hlášení: Nepojizdne auto bez RZ

Datum nahlášení: 13.09.2021

Kategorie závady: Autovraky


Popis závady: V Proseticich Na Konečné na tzv." na potoku " stojí v více než rok starý Peugeot.Uzivatelem byl, netuším.zda i majitelem, p.Kelich c.vchodu 206/9.Z auta odstranil RZ s tim ...." ať si to město úklidí ", divný přístup :-(.


Lokalita závady: Prosetice, Teplice, Teplice


Přiložená fotografie:

Fotografie závady

Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po telefonické konzultaci prověříme vozidlo ke zjištění majitele pro postup dle zákona.