Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Černá skládka bio odpadu
Datum nahlášení: 13.10.2015
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Na ukončení ulice Průjezdná je skladová bio odpad ze zahrad obyvatel místních rod. domků. Vzniká nepovolená skládka, která může být do budoucna velmi nebezpečná a přesto, že se město snaží sekáním místních ploch o pořádek, není tato skutečnost některými obyvatel akceptována. Po upozornění se rozčilují, že jde o přírodu. Děkuji za zprávu o nápravě.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Požadavek na úklid černé skládky BIOODPADU jsem předala dodavateli. Úklid by měl proběhnout cca do 14 ti dnů.
S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice