Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlé větve před okny
Datum nahlášení: 13.10.2015
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, před domem v Nedbalově ulici č.1844 je sedm vzrostlých stromů, které nejsou od roku 1993, co jsme se nastěhovali, upraveny-prořezány. Při silném větru nyní větve dosahují až do oken (bydlíme ve druhém patře domu). Zároveň stromy stíní tak, že po celý rok musíme využívat umělé osvětlení kuchyně. Děkuji za kladné vyřízení, s pozdravem Jitka Vokálková
Lokalita závady: ulice Nedbalova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, dne 15/10/2015 proběhlo místní šetření.
V období vegetačního klidu což bývá od 1. listopadu 2015 proběhne pěstební probírka dřevin ostatní dřeviny budou ošetřeny vhodným řezem.