Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: černá skládka
Datum nahlášení: 13.10.2018
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: V ul. kpt. Jaroše skládka nábytku u kontejnerů na odpad, komplet celý obývák , lednice.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno na dispečink svozové společnosti k zajištění úklidu. Pokud jste svědkem toho, že se někdo podobným způsobem zbavuje odpadu, volejte prosím bezplatnou linku Městské policie tel.: 156, která vyšle hlídku a věc prošetří, neboť se jedná o pokutovatelný přestupek.