Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená silnice
Datum nahlášení: 13.11.2015
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Silnice je samá díra
Lokalita závady: ulice Antala Staška, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.Z větší části jsou výtluky na vozovce, která není v majetku města. Část vozovky, která je v majetku města bude vyspravena v jarních měsících.