Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Prořezání stromů
Datum nahlášení: 13.11.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Hrozí padání suchých větví na zaparkovaná auta a na jaře některé lampy veř.osvětlení neplní svoji funkci, protože jsou ve větvích stromů v ulici U nemocnice
Lokalita závady: U Nemocnice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den. Situace byla prověřena na místním šetření. Dřeviny budou vhodně ošetřeny.