Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Osvětlení
Datum nahlášení: 13.12.2015
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Dobrý den ,nesvítí osvětlení 5040 .Dále nesvítí cca.3 lampy v šanovském parku z níž jedna lampa zarůstá tisem.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Na odstranění závady se pracuje.