Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Ztvrdlý beton na chodníku
Datum nahlášení: 13.12.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Firma VHS, která dokončila silnici a chodník Křičkova ulice, nechala za rohem v ulici Dvořákova na chodníku ztvrdlý beton, viz foto.
Lokalita závady: Křičkova 2074/2a, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Bude odstraněno v příštím týdnu.