Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybějící kjovová tyč k uzchycení sítě na asfaltovém hřišti
Datum nahlášení: 13.12.2020
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Na sídliště Bílá cesta (mezi ulicemi Slovenská a Jugoslávská) se na trávníku povaluje kovová tyč k uzchycení sítě na asfaltovém hřišti. Nevím zda je zlomená nebo jen vytažená ze země.
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Oprava sportoviště byla zadána správci hřišť.